W tym roku robie Maturę z angielskiego. Oczywiście, że chodzę do szkoły, ale oprócz tego chcę nauczyć się angielskiego tak naprawdę, tak dla siebie, a nie dla ocen. Szukałam i znalazłam. Tutaj naprawdę wiedzą jak to wytłumaczyć. (Grażyna)

 

Do Matury mam jeszcze trochę czasu, ale im szybciej zacznę tym lepiej. No i zacząłem. Po roku nauki moje oceny bardzo się zmieniły. Oczywiście na lepsze. Teraz już nie drżę na myśl o maturze. (Daniel)

 

 

 

 

 

Nigdy nie wiem kto następny stanie w drzwiach urzędu, w którym pracuję. Pamiętam ten popłoch, gdy ktoś odezwał się w innym języku, to gorączkowe szukanie tłumacza. Dzisiaj już się nie boję. Dzisiaj pomagam koleżankom. Moje notowania w firmie wzrosły. Petra - to był dobry wybór. (Kasia)

 

Angielski przyda się wszędzie. Miło jest pomóc zagubionemu turyście. W pracy też angielski przydaje się na każdym kroku. Pracuję w dużej międzynarodowej firmie i część rozmów telefonicznych i uzgodnień wewnętrznych odbywa się po angielsku. Szkolenie w Petrze to była dobra decyzja. (Marta).